Contacte

Oficina de Falset

  • C. Miquel Barceló, 31. 43730. Falset
  • +34 977 830 105
  • +34 977 830 363
  • De dilluns a divendres de 10h a 14h

Botiga de Falset

  • C. Miquel Barceló, 31. 43730. Falset
  • +34 977 830 105 (ext. 5)
  • De dilluns a divendres de 9:30h a 13:30h i de 16h a 20h
  • Dissabtes de 9:30h a 14h i de 16:30h a 20h
  • Diumenges i festius de 10h a 14h

Oficina de Marçà

  • Pl. de les Arenes, 3 43775 Marçà
  • +34 977 178 366
  • De dilluns a divendres de 12h a 14h

Botiga de Marçà

  • C. de Dalt, 74. 43775. Marçà
  • +34 977 178 201
  • De dilluns a dissabte de 10h a 12h

Altres contactes

Gerent

Xavier Domènech · 657 892 432 · xavi@etim.cat

Directora Comercial

Mercè Ferrer · 620 347 968 · merce@etim.cat

Export Manager

Ester Borràs · 685 883 000 · ester@etim.cat

Recursos humans i Administració

Anna Pedrol · 977 830 105 · anna.pedrol@etim.cat

Sommelier i Comunicació

Núria Vilanova · 663 980 612 · nuria@etim.cat

Comptabilitat i Finances

Sandra Esteve · 977 830 105 · sandra@etim.cat

Responsable magatzem

Josep Maria Prous · 657 892 428 · magatzem@etim.cat

Atenció al client i comandes

Laura Griñó · 657 892 428 · info@etim.cat

Comandes online

Eli Sabaté · 657 892 428 · eli@etim.cat

Cap de producció

Anna Fornells · 609 579 107 · anna@etim.cat

Enòloga

Marta Ferré · 609 579 107 · marta@etim.cat

Moliner

Oriol Prats · 977 830 105 · oriol@etim.cat

Responsable Enoturisme

Maria Martí · 617 929 018 · maria@etim.cat

Visites Enoturisme

696 545 254 · visites@etim.cat

Login